Leaflet Choropleth (1.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Value
am: እሴት

en: Weight
am: ክብደት

en: Path
am: ዱካ

en: Position
am: ቦታ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
