Leaflet Choropleth (1.0.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Format
ar: التنسيق

en: Path
ar: المسار

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Options
ar: الخيارات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Position
ar: الوضع

en: Values
ar: قيم

en: About
ar: حول

en: Autocomplete
ar: الإكمال التلقائي

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
