Leaflet Choropleth (1.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Value
ast: Valor

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Options
ast: Opciones

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
