Leaflet Choropleth (1.0.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Notes
eu: Oharrak

en: Options
eu: Aukerak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Position
eu: Kokapena

en: Values
eu: Balioak

en: About
eu: (r)i buruz
