Leaflet Choropleth (1.0.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Format
fi: Muoto

en: Path
fi: Polku

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Options
fi: Valinnat

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Position
fi: Sijoitus

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Values
fi: Arvot

en: About
fi: Tietoja

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Checked
fi: Tarkistettu
