Leaflet Choropleth (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Value
fil: Halaga

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Path
fil: Landas
