Leaflet Choropleth (1.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Position
ka: პოციზია
