Leaflet Choropleth (1.0.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Classification
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Control
kn: ನಿಯಂತ್ರಣ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
