Leaflet Choropleth (1.0.1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Notes
sk: Poznámky

en: Options
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Position
sk: Pozícia

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Maximum zoom
sk: Maximálna mierka

en: Minimum zoom
sk: Minimálna mierka

en: Map height
sk: Výška mapy

en: About
sk: Informácie o

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
