Leaflet Choropleth (1.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Path
ur: پاتھ

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
