Leaflet Choropleth (1.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Notes
bg: Бележки

en: Options
bg: Параметри
