Leaflet Choropleth (1.0.2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Position
bo: གནས་ས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
