Leaflet Choropleth (1.0.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Path
gu: પાથ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: About
gu: વિશે

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
