Leaflet Choropleth (1.0.2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Value
id: Nilai

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Path
id: Jalur

en: Options
id: Opsi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Position
id: Posisi

en: Values
id: Nilai

en: About
id: Tentang

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis

en: Checked
id: Terpilih
