Leaflet Choropleth (1.0.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Value
ku: نرخ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Format
ku: فۆرمات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: About
ku: دەربارە
