Leaflet Choropleth (1.0.2) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Value
pl: Wartość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Path
pl: Ścieżka

en: Notes
pl: Notatki

en: Options
pl: Opcje

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Position
pl: Pozycja

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Maximum zoom
pl: Maksymalne powiększenie

en: Minimum zoom
pl: Minimalne powiększenie

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Values
pl: Wartości

en: About
pl: O stronie

en: Icon size
pl: Rozmiar ikony

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Control
pl: Kontrola

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Data source
pl: Źródło danych

en: Geocoder
pl: Geokoder

en: Checked
pl: Sprawdzone

en: Geocoder settings
pl: Ustawienia geokodowania

en: Data sources
pl: Źródła danych
