Leaflet Choropleth (1.0.3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Value
cs: Hodnota

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Notes
cs: Poznámky

en: Options
cs: Možnosti

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Position
cs: Pozice

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Values
cs: Hodnoty

en: About
cs: Popis

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Checked
cs: Zaškrtnuto
