Leaflet Choropleth (1.0.3) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Value
hi: मान

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Format
hi: प्रारूप

en: Path
hi: मार्ग

en: Options
hi: विकल्प

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Position
hi: स्थान

en: About
hi: के बारे में

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Checked
hi: जाँचा
