Leaflet Choropleth (1.0.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Options
jv: Opsi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: About
jv: Ngenani
