Leaflet Choropleth (1.0.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Value
kk: Мән

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Path
kk: Жол
