Leaflet Choropleth (1.0.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Path
ml: വഴി
