Leaflet Choropleth (1.0.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
