Leaflet Choropleth (1.0.3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Value
ne: मान

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Path
ne: मार्ग

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: About
ne: बारेमा
