Leaflet Choropleth (1.0.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Format
os: Формат

en: Path
os: Фæндаг
