Leaflet Choropleth (1.0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Path
sq: Pozicioni

en: About
sq: Informacione
