Leaflet Choropleth (1.0.4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Path
bs: Putanja

en: Options
bs: Opcije

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
