Leaflet Choropleth (1.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Path
eo: Vojo

en: Position
eo: Loko

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
