Leaflet Choropleth (1.0.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Value
is: Gildi

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Format
is: Stílsnið

en: Path
is: Slóð

en: Options
is: Möguleikar

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Position
is: Staðsetning

en: About
is: Um

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
