Leaflet Choropleth (1.0.4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Value
km: តម្លៃ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: About
km: អំពី
