Leaflet Choropleth (1.0.4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Value
mr: किंमत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Format
mr: रचना

en: Path
mr: रस्ता

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Options
mr: विकल्प

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Position
mr: स्थान
