Leaflet Choropleth (1.0.4) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Value
sv: Värde

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Path
sv: Sökväg

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Options
sv: Alternativ

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Maximum zoom
sv: Största zoom

en: Minimum zoom
sv: Minsta zoom

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Values
sv: Värden

en: About
sv: Om

en: Control
sv: Kontroll

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Providers
sv: Leverantörer

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Geofield
sv: Geofält

en: Checked
sv: Kontrollerad

en: Use rendered output to group rows
sv: Används genererad utmatning för att gruppera rader
