Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে
