Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Value
ca: Valor

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Path
ca: Camí

en: Options
ca: Opcions

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Position
ca: Posició

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Delay
ca: Retard

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Values
ca: Valors

en: About
ca: Detalls

en: Popup
ca: Emergent

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Hide empty map
ca: Amaga un mapa buit

en: Checked
ca: Comprovat

en: Use rendered output to group rows
ca: Utilitza la sortida renderitzada per a agrupar les files
