Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Format
el: Μορφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Options
el: Επιλογές

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Position
el: Θέση

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: About
el: Περί

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
