Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Options
et: Valikud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Position
et: Asukoht

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Values
et: Väärtused

en: About
et: Programmist

en: Checked
et: Kontrollitud

en: Use rendered output to group rows
et: Kasuta ridade grupeerimisel renderdatud väljundit
