Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: About
my: အကြောင်း
