Leaflet Choropleth (1.0.6) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Path
af: Pad

en: Options
af: Opsies
