Leaflet Choropleth (1.0.6) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Value
hr: Vrijednost

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Notes
hr: Bilješke

en: Options
hr: Opcije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Position
hr: Pozicija

en: About
hr: Opis
