Leaflet Choropleth (1.0.6) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
