Leaflet Choropleth (1.0.6) - en to no translation catalogue (20 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Value
no: Verdi

en: - None -
no: - Ingen -

en: Weight
no: Vekt

en: Path
no: Sti

en: Notes
no: Notater

en: Options
no: Valg

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Position
no: Posisjon

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: Values
no: Verdier

en: About
no: Om

en: Popup
no: Oppsprett

en: Autocomplete
no: Autofullfør

en: Providers
no: Kilder (Providers)

en: Placeholder
no: Plassholder

en: Checked
no: Valgt

en: Use rendered output to group rows
no: Bruk utskriften til å gruppere rader
