Leaflet Choropleth (1.0.6) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Title
pt: Título

en: Value
pt: Valor

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Format
pt: Formato

en: Path
pt: Caminho

en: Notes
pt: Notas

en: Options
pt: Opções

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Position
pt: Posição

en: Delay
pt: Atraso

en: Map height
pt: Altura do mapa

en: Values
pt: Valores

en: About
pt: Sobre

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: Control
pt: Controlar

en: Autocomplete
pt: Autocompletar

en: Providers
pt: Provedores/Serviços

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Checked
pt: Marcado

en: Use rendered output to group rows
pt: Use saída formatada para agrupar linhas

en: Geocoder settings
pt: Configurações  Geocoder

en: Sub Title
pt: Subtítulo

en: Icon class
pt: Classe de ícone
