Leaflet Choropleth (1.0.6) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Value
ro: Valoare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Path
ro: Cale

en: Notes
ro: Note

en: Options
ro: Opțiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Position
ro: Poziție

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Values
ro: Valori

en: About
ro: Despre

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Checked
ro: Bifat

en: Use rendered output to group rows
ro: Folosiți o ieșire randată pentru a grupa rândurile
