Leaflet Choropleth (1.0.6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Path
sr: Путања

en: Placeholder
sr: Резервисано место
