Leaflet Choropleth (1.0.6) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Path
ta: பாதை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Position
ta: இடம்

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Checked
ta: சரிபார்த்தது
