Leaflet Choropleth (1.0.6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: - None -
ug: يوق

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: About
ug: ھەققىدە
