Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Path
az: Yol

en: Options
az: Seçimlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Position
az: Vəzifə

en: Values
az: Qiymətlər

en: About
az: Haqqında

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
