Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Value
he: ערך

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Format
he: פורמט

en: Path
he: מיקום

en: Notes
he: הערות

en: Options
he: אפשרויות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Position
he: מיקום

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Values
he: ערכים

en: About
he: אודות

en: Popup
he: פופאפ

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Checked
he: נבדק
