Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Notes
lt: Pastabos

en: Options
lt: Nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Position
lt: Pozicija

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Values
lt: Reikšmės

en: About
lt: Apie

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Checked
lt: Pasirinkta
