Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Value
nl: Waarde

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: Notes
nl: Notities

en: Options
nl: Opties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Position
nl: Positie

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Delay
nl: Vertraging

en: Minimum zoom
nl: Minimale zoom

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Values
nl: Waarden

en: About
nl: Over

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Classification
nl: Classificatie

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Control
nl: Beheer

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Checked
nl: Aangevinkt

en: Use rendered output to group rows
nl: Gerenderde uitvoer gebruiken om rijen te groeperen

en: Geocoder settings
nl: Geocoder-instellingen
