Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Path
nn: Sti

en: Notes
nn: Notat
